W związku z obchodzonym dziś Światowym Dniem Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

wszystkim uczniom naszej Szkoły, którzy w tym roku szkolnym honorowo oddawali krew i pomagali w przygotowaniu wigilii dla dzieci z rodzin potrzebujących dziękujemy i bijemy im brawo. Jesteśmy z Was dumni.

Dyrekcja Zespołu Szkół Samochodowych nr 7 w Łodzi

PS/// Wszystkich uczniów zainteresowanych pracą w Szkolnym Kole PCK prosimy o kontakt mailowy z p. Anną Pietrzak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z p. Sylwesterem Kosiec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tworzymy listę wolontariuszy na rok szkolny 2020/2021